PIAST BEZ BRAMEK W KATOWICACH

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz sparingowy pomiędzy GKS-em Katowice a Piastem Gliwice. Spotkanie toczyło się w  szybkim tempie i nie rozczarowało kibiców zgromadzonych na obiekcie przy ul. Bukowej. Obie ekipy miały kilka wybornych okazji do zdobycia gola, ale zabrakło wykończenia oraz skuteczności.

GKS Katowice – Piast Gliwice 0-0 (0-0)

Żółtee kartki: 73′ Podgórski – 79′ Hołota, 89′ Kimura

GKS: Sabela (31′ Hauffe) – Farkas, Kamiński, Beliancin – Sobotka, Hołota, Babiarz, Pietroń, Kruczek, Bąkiewicz, Trytko.

Piast (I połowa): Trela – Paulauskas, Krzycki, Buryan, Frank Adu – Świątek, Goringo, Murawski, Docekal (28′ Oleksy), Bzdęga – Sikora.

Piast (II połowa) Trela, 4 Matras, 14 Klepczyński, 17 Podgórski, 3 Cuerda (64′ Krzycki), 11 Oleksy, 22 Ruben, 24 Kędziora. 16 Cicman, 6 Zganiacz, 19 Alvaro.